Mieszkanie w szeregówce

289.000 PLN

Udogodnienia

  • Dachówka ceramiczna
  • Ogrzewanie podłogowe
  • Piec dwufunkcyjny

Opis oferty

Na segment składa się:
-mieszkanie (~58 m2) z własnym ogrodem (~100 m2)
-własny podjazd
-własne miejsce parkingowe
-istnieje możliwość postawienia garażu, altanki, tarasu.

Parter (~35 m2): salon z kuchnią i jadalnią, łazienka, przedpokój z miejscem na bardzo dużą szafę, wiatrołap z miejscem na dużą szafę.

Pierwsze piętro to dwa częściowo mansardowe pokoje po podłodze każdy ma ~11 m2.
W przedpokoju jest miejsce na małą szafę. Każdy segment posiada niezależne wejście od strony ulicy i wyjście do ogrodu przez duże drzwi balkonowe. Wszystko jest nowe, po kapitalnym remoncie. Parter: ściany gipsowe, podwójna gładź pomalowane na biało. Podłoga betonowa ~20 cm, docieplona styropianem 10 cm. Ogrzewanie podłogowe z gazowego pieca dwufunkcyjnego + dodatkowo kaloryfer w łazience. Elektryka, włączniki, gniazdka firmy Legrand. Pierwsze piętro jest w regipsach, z podwójną warstwą gładzi, pomalowaną na biało. Kaloryfery na ścianach. Na podłogach płyta OSB- przygotowane pod np: panele. Okna dachowe 140 x 88 cm. Dach kryty dachówką ceramiczną, ocieplony wełną mineralną 20 cm. Ściany docieplone styropianem 15 cm + tynk strukturalny. Na dole ścian opaska z żywicy. Na instalację drenarską składa się: styropian hydroizolacyjny, rura drenarska, folia kubełkowa, geowłóknina i kamień drenarski. Segmenty posiadają rolety antywłamaniowe, instalacje TV i instalacje pod kamery zewnętrzne.

Szeregówka bardzo praktycznie położona, cisza i spokój, w odległości ~300m Dino, apteka, Biedronka, drogeria, Żabka, przystanki autobusowe, szkoła podstawowa nr 10. 400m do Lidla, BricoMarche. 800m do Małej Poczty. 100 m do lasów, łąk i ogródków działkowych. W ostatnim czasie zrobiono nową drogę, latarnie, hydranty, nową instalację gazową i wodną oraz kanalizację. Jest też nowa instalacja telewizyjna, internetowa i telefoniczna firmy Netia.

Cena za jeden segment o podwyższonym standardzie deweloperskim z ogrodem to tylko 319000 zł. brutto.

  • ID: 3452
  • Published: 17 września 2020
  • Last Update: 24 października 2022
  • Views: 1020