Sprzedam dom jednorodzinny -dwulokalowy w wysokim standardzie.

1.170.000 PLN

Opis oferty

Oferuję do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny podzielony na dwa lokale mieszkalne.

Dom dwukondygnacyjny, podpiwniczony z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 286 m2 wybudowany na działce w kształcie prostokąta o powierzchni 633 m2.

Przepiękna działka całkowicie zagospodarowana z wydzielony miejscem na grilla przy dużej drewnianej altanie i murowanej wędzarni.

Nieruchomość znajduje się w idealnej lokalizacji do zamieszkania z pięknymi widokami, lub do prowadzenia działalności gospodarczej, ponieważ jest tylko 300 metrów od Złotoryjskiego Rynku.

Wyjątkowo spokojna i cicha okolica, a zarazem tak blisko do centrum.

Dom posiada dwa odrębne wejścia do lokali, dwa garaże mieszczące się od strony  frontowej i duże miejsce parkingowe w tylnej części nieruchomości.

Pierwsze z wejść od lewej strony w której skład wchodzą przedpokój, kuchnia, duży salon, 2 pokoje, 2 łazienki, sypialnia, garderoba oraz pomieszczenie gospodarcze.

Druga z wejściem od strony prawej składająca się analogicznie do pierwszego z przedpokoju, kuchni, duży salon, 2 pokoje, sypialnia, 2 łazienki, garderoba i użytkowego poddasza.

Przestronne wnętrza tworzą funkcjonalnie połączone strefy zapewniając komfort organizacji życia rodzinnego i zawodowego.

Nieruchomość daje ogromny potencjał adaptacyjny, istnieje możliwość zmiany przeznaczenia poszczególnych pomieszczeń dostosowując w ten sposób budynek do stylu życia i potrzeb rodziny.

Dom do zamieszkania od zaraz i sprzedawany jest z pełnym wyposażeniem.

Nieruchomość nie ma obciążeń w KW .

Wszystkich dodatkowych informacji nie ujętych w ofercie chętnie udzielę telefonicznie.

Jestem otwarty na współprace z innymi biurami w zakresie pośrednictwa.

Prowizję za pośrednictwo pobieram od strony kupującej.

Będę z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom.

Pomagamy również we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup i remontem nieruchomości.

Opis oferty sporządzany jest na podstawie informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C

Goździejewski Nieruchomości

690904494

  • ID: 4253
  • Published: 2 listopada 2021
  • Last Update: 24 lutego 2022
  • Views: 420