Okazja dla inwestora

890.000 PLN

Opis oferty


Skomercjalizowana nieruchomość z wielkim potencjałem położona w Złotoryi przy ul. Plac Sprzymierzeńców 1

Proponuję Państwu ofertę sprzedaży budynku, która zdecydowanie wyróżnia się spośród innych, ponieważ dzięki lokalizacji ma olbrzymi potencjał i wiele możliwych zastosowań, począwszy od siedziby firmy, prywatnej kliniki, przychodni, szkoły, itp.,

Przed budynkiem jest duży parking. W sąsiedztwie nowo powstającego Paku handlowego S1. http://www.zlotoryjska.pl/gazeta.zlotoryja.pl/web/uploads/pub/news/news_3951/20191002_Park%20Handlowy%20Z+%C3%A9otoryja-01.jpg

Wielkim atutem nieruchomości jest osobne wejście od przodu, przeznaczone dla lokali znajdujących się na parterze.

Osobne wejście na pierwsze piętro, które posiada miejsce na własną recepcję/portiernię na parterze.

Klatka schodowa zadbana, przestronna. Budynek wyposażony w instalacje: tj: elektryczną, wodociągową, przeciwpożarową, światłowodową, kanalizacyjną (z przyłączami do sieci gminnych).

Budynek posiada własną kotłownie z nowym piecem na PELET (AUTOMAT) i instalacją kominową oddaną do użytku w tym roku.

Teren działki jest płaski, w pełni ogrodzony z dojazdem bezpośrednio z drogi asfaltowej.

Nieruchomość skomercjalizowana:

Parter: posiada 7 pokoi, 2 łazienki i 2 kuchnie. Pokoje są w pełni wyposażone. Możliwość zakwaterowania do 25 osób. W chwili obecnej wszystkie pokoje są zakwaterowane i jest możliwość pozostawienia najemców, co przynosi ponad 10 tys zł przychodu miesięcznie.

Na piętrze mieści się działający salon fryzjersko – kosmetyczny o powierzchni 96m2, w którym jest możliwość pozostawienia najemców, co miesięcznie przyniesie następne 2 tys zł przychodu miesięcznie.

+ oddzielne mieszkalne o powierzchni 150 m2, w których również jest możliwość pozostawienia najemców za około 2 tys zł miesięcznie.

Budynek znajduje się na działce o powierzchni 14,11a na której znajdują się tablice reklamowe, które generują około 5 tys zł rocznie z możliwością dostawienia następnych.

Wszystkich dodatkowych informacji nie ujętych w ofercie chętnie udzielę telefonicznie.Jestem otwarty na współprace z innymi biurami w zakresie pośrednictwa.

Prowizję za pośrednictwo pobieram od strony kupującej.

Będę z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom.

Pomagamy również we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup i remontem nieruchomości.

Opis oferty sporządzany jest na podstawie informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C

Goździejewski Nieruchomości

690904494

Plany

Parter

  • ID: 3668
  • Published: 19 lutego 2021
  • Last Update: 23 stycznia 2023
  • Views: 1104