Bardzo ładne 60m2 mieszkanie położone na 2 piętrze w samy centrum Legnicy

290.000 PLN

Opis oferty

Polecam Państwa uwadze 60m2 bardzo ładne dwustronne, słoneczne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze przy ul. Chojnowskiej 21.

Mieszkanie znajduje się w samy centrum Legnicy. Zaledwie 200 metrów od rynku.

Ze względu na lokalizację, istnieje szeroki dostęp do punktów usługowych, gastronomicznych i handlowych jak, Galeria Ferio, Galeria Gwarna, Galeria Piastów. Naprzeciw nieruchomości mieści się szkoła podstawowa nr 4. Doskonałe miejsce do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem.

Do mieszkania przynależy jest piwnica o powierzchni 13m2 i oddzielnego pomieszczenia na klatce schodowej o powierzchni 1m2.

Rozkład mieszkania: – Kuchnia 12m2 – Łazienka z WC 3m2 – Przedpokój 4m2 – pokój 15,6m2 – pokój 12m2 – pokój 13m2 Ogrzewanie gazowe – piec dwufunkcyjny. Mieszkanie nie wymaga żadnego wkładu finansowego i jest gotowe do zamieszkania. Właściciel pozostawia całe umeblowanie. Wszystkich dodatkowych informacji nie ujętych w ofercie chętnie udzielę telefonicznie.

Jestem otwarty na współprace z innymi biurami w zakresie pośrednictwa.

Prowizję za pośrednictwo pobieram od Strony Kupującej.

Będę z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom.

Pomagamy również we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup i remontem nieruchomości.

Opis oferty sporządzany jest na podstawie informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C

  • ID: 4184
  • Published: 30 września 2021
  • Last Update: 17 października 2023
  • Views: 196