Sprzedam 46m2 dwu pokojowe mieszkanie położone na parterze.

299.000 PLN

Opis oferty

Polecam Państwa uwadze bardzo ładne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położone na parterze przy ul. Wojska Polskiego.

Bardzo dobra lokalizacja. Doskonałe miejsce do zamieszkania, a także jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie zostały wyremontowane rok temu. Kuchnia – nowa zabudowa ze sprzętem AGD.  Okna PCV +  rolety antywłamaniowe. Wszystkich dodatkowych informacji nie ujętych w ofercie chętnie udzielę telefonicznie. Jestem otwarty na współprace z innymi biurami w zakresie pośrednictwa.

Prowizję za pośrednictwo pobieram od Strony Kupującej.

Będę z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom.

Pomagam również we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup i remontem nieruchomości. Opis oferty sporządzany jest na podstawie informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C Jestem do Twojej dyspozycji 6 dni w tygodniu!   Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00, a w sobotę w godzinach 9:00-14:00. Goździejewski Nieruchomości 690904494

  • ID: 4766
  • Published: 19 sierpnia 2022
  • Last Update: 17 października 2023
  • Views: 155